|...Emma WATSON...|
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

|...Emma WATSON...|

xxxDünyanın En Büyük En İyi En Vazgeçilmez Emma Fan Sitesixxx

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Biyografi

5 posters
YazarMesaj
Brittany
Admin
Admin
Brittany

Kadın
Nerdensin!!(Where are you from) : Oxfordshire
Rep : +0
Ruh Halin?(what\'s your soul state) : Biyografi Ad13ccfdf474b85a095313bvb4
Hanqi Ünlü???(Wich famous) : Biyografi 48569802dx9
özeL ßöLüm..(Special part) : aRdam benim sen bnümsün
En iyi arkin(Who\'s your best friend in this forum : Sena Şimal Ecem Selen Özge Ceren

Biyografi Empty
MesajKonu: Biyografi   Biyografi Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 8:54 pm

Rupert Grint Biyografisi

Rupert’ın, kızıl saçlı ve Harry Potter’ın en iyi arkadaşı olan Ron Weasley rolünü oynamak için ümitsiz bir şekilde seçmelere katılan binlerce ve binlerce çocuktan bir diğeri olduğu zamanlar çok geride kalmış gibi görünüyor.

Rupert, Felsefe Taşı seçmelere katılma süreci hakkında şunları söylüyor: “Newsround’a göndereceğiniz bir resminiz ve kendiniz hakkında birkaç bilgi ile sizde seçmelere katılabilirsiniz ilanını farkettim. Kendimle bir video yaptım, ilk olarak (ne yazık ki) bir kız olan tiyatro öğretmenime rol yaptım ve sonra da Ron olmayı ne kadar istediğimi anlattım ve birşeyler yazdım ve yolladım.”

Rupert’in Ron’un karakteristik özelliklerini göstermesi ve Harry Potter serilerine olan hakiki aşkı ve tabiki büyünün bir parçası olma isteği besbelli Ron rolü için seçilmesini sağladı. Tabi ki karakterin genel görünüşüne benzemesinin de yardımı oldu.
Rupert Olmak

Rupert 24 Ağustos 1988’de doğdu, Nigel ve Jo Grint’in ilk oğlu. Beş çocuğun ilki olan Rupert’ın bir erkek kardeşi ve üç de kız kardeşi var. Erkek kardeşi James, Rupert bir yaşındayken doğdu ve Georgine ve Samantha sırasıyla 1993’de ve 1996’da doğdular ve 1999’da doğan Charlotte ise sonuncu.

Rupert, Londra’nın kuzeyinde bir İngiliz eyaleti olan Hertfordshire’da büyüdü. Başarılı bir şekilde Harry Potter filmi, Felsefe Taşı seçmelerinden sonra doğduğu şehirdeki Ricard Hale Orta Okulu’na başladı. Okul tiyatrolarına ve tiyatro derslerine ilgi saldı ve Grimm kardeşin peri masalları hakkında bir oyunda Rumplestilskin’i canlandırmıştı.

Sırlar Odası, ve Azkaban Tutsağı filmleri için sette daha çok gerek duyulduğundan dolayı eğitiminden geri kalmaması için özel hoca tutması gerekti. 2004 yazında Orta Okul Genel Diploması sınavlarına girdi.
Bir Solukta Yaşadıkları

Ron rolünü canlandırmak Rupert için gerçekleşen bir rüyaydı. Felsefe Taşı filmi için çekimlere başladığında, setin muhteşemliği onu etkilemişti. Hislerini şöyle anlattı:

“Büyük Salonun içine doğru girmek ilk olarak inanılmazdı- havada süzülen bütün mumlar, herşey, masaların üstün deki yemekler, bütün mumlar yanıyordu- sadece inanılmazdı, hayatımda gördüğüm en şaşırtıcı şeydi.”

İlk profesyonel deneyimini yaşamak için mükemmel bir fırsattı, o zamanlar yılın en çok beklenen filmlerinden biriydi. Harry Potter kitaplarının hayranları, kitabın beyaz perdeye nasıl uyarlandığı hakkında tam bir merak içindeydiler. Bir röportajda bu sorulduğunda Rupert şöyle yorumlamıştı: “ Bende Harry Potter kitaplarının büyük bir hayranıyım ve bütün setleri gördüm ve bence kitabı mahvetmemişler, bence tam olmuş.”

Rupert, ilk filmde çevresinde edindiği şöhret ve ilgiden tam anlamıyla etkilenmişe benziyordu. Rupert’a göre en garip olan şey : “Herkes ismimi bilecek ve bu gerçekten çok ilginç olacak”

Serinin ikinci filminde de yer almaya çok hevesli gözüken Rupert ilk film gösterime girdiğinde daha 13 yaşında olduğundan bu onun için biraz gerçek üstü bir deneyim olmuştu.
https://emmawatson.ace.st
[emma]
3. sınıf
3. sınıf
[emma]

Kadın
özeL ßöLüm..(Special part) : İstediqinizi Yazın.....!

Biyografi Empty
MesajKonu: Geri: Biyografi   Biyografi Icon_minitimePaz Mart 02, 2008 9:59 pm

saol cnm ya ajjkım o benim b-tanem
Brittany
Admin
Admin
Brittany

Kadın
En iyi arkin(Who\'s your best friend in this forum : Sena Şimal Ecem Selen Özge Ceren

Biyografi Empty
MesajKonu: Geri: Biyografi   Biyografi Icon_minitimePaz Mart 09, 2008 12:24 am

bence dan ondan daa ii
unal_emma
Moderatör
Moderatör
unal_emma

Erkek
Nerdensin!!(Where are you from) : İstanbul
Ruh Halin?(what\'s your soul state) : Biyografi 8907cc996885ae2bd4c0be5nh2

Biyografi Empty
MesajKonu: Geri: Biyografi   Biyografi Icon_minitimePaz Mart 09, 2008 12:30 am

Dan ile Rupert arasında kıyaslama yapmak çok yanlış olur.Çünkü ikiside ayrılmaz ikililer Very Happy
Brittany
Admin
Admin
Brittany

Kadın

Biyografi Empty
MesajKonu: Geri: Biyografi   Biyografi Icon_minitimePaz Mart 09, 2008 12:39 am

unal_emma demiş ki:
Dan ile Rupert arasında kıyaslama yapmak çok yanlış olur.Çünkü ikiside ayrılmaz ikililer Very Happy
haklısın lafımı geri alıom
...eMMa...
1.sınıf
1.sınıf
...eMMa...

Kadın

Biyografi Empty
MesajKonu: Geri: Biyografi   Biyografi Icon_minitimeCuma Mart 28, 2008 10:28 pm

tabikide danilden daha i rup rup 4ever lol!
love*rupert
2. sınıf
2. sınıf
love*rupert

Kadın
Nerdensin!!(Where are you from) : izmir
Rep : +1rep
Hanqi Ünlü???(Wich famous) : Biyografi 10337569ff0

Biyografi Empty
MesajKonu: Geri: Biyografi   Biyografi Icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 3:36 pm

o bnm bitanem herşeyim
saol

Biyografi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Biyografi
» Biyografi