|...Emma WATSON...|
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

|...Emma WATSON...|

xxxDünyanın En Büyük En İyi En Vazgeçilmez Emma Fan Sitesixxx

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

emma watson--eleştirmen

+3
Brittany
unal_emma
chen-emma
7 posters
YazarMesaj
chen-emma
2. sınıf
2. sınıf
chen-emma

Kadın
Nerdensin!!(Where are you from) : isviçre =)
Rep : + 2 rep
özeL ßöLüm..(Special part) : İstediqinizi Yazın.....!

emma watson--eleştirmen Empty
MesajKonu: emma watson--eleştirmen   emma watson--eleştirmen Icon_minitimePaz Şub. 24, 2008 10:53 pm

emmanın profösyonel oyunculardan farkı size göre nedir + veya - yönleri ile değerlendirin unutmayın siz eleştirmensizniz?!
unal_emma
Moderatör
Moderatör
unal_emma

Erkek
Nerdensin!!(Where are you from) : İstanbul
Ruh Halin?(what\'s your soul state) : emma watson--eleştirmen 8907cc996885ae2bd4c0be5nh2

MesajKonu: Geri: emma watson--eleştirmen   emma watson--eleştirmen Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 7:29 am

Sevgili site sakinleri benim yazdıklarımı iyice okuyun.Emma Watson'un fanatik bir hayranı olarak eleştirimi yapacağım.Ama bu eleştiriden çok,sevgili markalara karşı bir eleştiri olacak.

Sevgili tanınan ünlü markalar size söylüyorum.Siz Emma Watson ile niye reklam anlaşmaları yapmıyorsunuz?bir eksikliği varsa söyleyin.Bu olaydan dolayı,Emma Watson'un bir eksikliği olduğu ortaya çıktı.Şimdi sizin ''nereden çıkarttın,medyum musun,eksikliği varsa söyle''gibi laflar söylediğinizi duyar gibiyim.Bu yüzden Emma Watson'u çok fazla göz önüne çıkmaması vb. olarak bir eleştiri yapıyorum.Siz şimdi olayı anlamadınız galiba...O zaman şöyle anlatayım:

1-)Emma Watson'un eksik bir tarafı yoksa,niye reklamlarda oynamıyor?
2-)Arkadaşlar,Emma Watson'a buradan sesleniyorum.Emma,biraz reklam peşinde koş kızım yoksa harcanıp gideceksin.Sonra söylemedi deme sakın Very Happy Neyse bu kadar eleştiri yeter.Hepinize iyi günler ve iyi forumlar!!!
Brittany
Admin
Admin
Brittany

Kadın
Nerdensin!!(Where are you from) : Oxfordshire
Rep : +0
Ruh Halin?(what\'s your soul state) : emma watson--eleştirmen Ad13ccfdf474b85a095313bvb4
Hanqi Ünlü???(Wich famous) : emma watson--eleştirmen 48569802dx9
özeL ßöLüm..(Special part) : aRdam benim sen bnümsün
En iyi arkin(Who\'s your best friend in this forum : Sena Şimal Ecem Selen Özge Ceren

MesajKonu: Geri: emma watson--eleştirmen   emma watson--eleştirmen Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 7:18 pm

unal_emma demiş ki:
Sevgili site sakinleri benim yazdıklarımı iyice okuyun.Emma Watson'un fanatik bir hayranı olarak eleştirimi yapacağım.Ama bu eleştiriden çok,sevgili markalara karşı bir eleştiri olacak.

Sevgili tanınan ünlü markalar size söylüyorum.Siz Emma Watson ile niye reklam anlaşmaları yapmıyorsunuz?bir eksikliği varsa söyleyin.Bu olaydan dolayı,Emma Watson'un bir eksikliği olduğu ortaya çıktı.Şimdi sizin ''nereden çıkarttın,medyum musun,eksikliği varsa söyle''gibi laflar söylediğinizi duyar gibiyim.Bu yüzden Emma Watson'u çok fazla göz önüne çıkmaması vb. olarak bir eleştiri yapıyorum.Siz şimdi olayı anlamadınız galiba...O zaman şöyle anlatayım:

1-)Emma Watson'un eksik bir tarafı yoksa,niye reklamlarda oynamıyor?
2-)Arkadaşlar,Emma Watson'a buradan sesleniyorum.Emma,biraz reklam peşinde koş kızım yoksa harcanıp gideceksin.Sonra söylemedi deme sakın Very Happy Neyse bu kadar eleştiri yeter.Hepinize iyi günler ve iyi forumlar!!!
bravoooooooooooooo yaneeee
https://emmawatson.ace.st
[emma]
3. sınıf
3. sınıf
[emma]

Kadın

MesajKonu: Geri: emma watson--eleştirmen   emma watson--eleştirmen Icon_minitimePaz Mart 02, 2008 10:03 pm

bencede katılıyorum sana ünal
unal_emma
Moderatör
Moderatör
unal_emma

Erkek
Nerdensin!!(Where are you from) : İstanbul
Ruh Halin?(what\'s your soul state) : emma watson--eleştirmen 8907cc996885ae2bd4c0be5nh2

MesajKonu: Geri: emma watson--eleştirmen   emma watson--eleştirmen Icon_minitimeC.tesi Mart 08, 2008 7:28 pm

Birşey daha söylemek istiyorum.Emma Watson niye hep çocuksu rollerde oynuyor.Bunu çok merak ediyorum.Bu konunun açıklığa kavuşması gerek.
Emma-Sena
2. sınıf
2. sınıf
Emma-Sena

Nerdensin!!(Where are you from) : isviçre =D

MesajKonu: Geri: emma watson--eleştirmen   emma watson--eleştirmen Icon_minitimePtsi Mart 24, 2008 8:17 pm

Ya bişi dicem buna katılmıyorum gayette süper rollerde ama ne kdr başarılı olduğu görülmüyor onda haklısın...
Hil-Lary=)
3. sınıf
3. sınıf
Hil-Lary=)

Ruh Halin?(what\'s your soul state) : emma watson--eleştirmen 1e46f6c75a68aef08485ffesf4
Hanqi Ünlü???(Wich famous) : emma watson--eleştirmen 10337569ff0

MesajKonu: Geri: emma watson--eleştirmen   emma watson--eleştirmen Icon_minitimeC.tesi Mayıs 03, 2008 4:51 pm

Emma-Sena demiş ki:
Ya bişi dicem buna katılmıyorum gayette süper rollerde ama ne kdr başarılı olduğu görülmüyor onda haklısın...
Rüya-Emma
1.sınıf
1.sınıf
Rüya-Emma

Rep : +1

MesajKonu: Geri: emma watson--eleştirmen   emma watson--eleştirmen Icon_minitimePaz Mayıs 18, 2008 4:12 pm

bnce emma watson harika biri ve harika rollerde çıkıyo ve kapaklarda hergün ama LOREAL VEYA ŞÖLE makyaj yada jeans tanıtımlarında yada farkı şelerde emma çıksa fena mı olurdu:D

emma watson--eleştirmen
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» emma watson offical
» Dan ve Emma Listelerde